İflas ve İflasa Hazırlık Danışmanlığı

SALVA Hukuk & Danışmanlık uzman kadrosu ile İflas ve İflasa Hazırlık Danışmanlığı ve Uygulaması alanında, her türlü danışmanlık ve uygulamayı profesyonel tecrübesiyle gerçekleştirmektedir.

Türkiye koşullarında çoğu firma iflasla burun buruna faaliyetlerini sürdürmektedir. Yapılan en büyük yanlış, içerisinde bulunduğu mali krizden kurtulabileceğini düşünerek, borçluluk durumunu daha fazla artırarak farklı kanallardan yüksek faiz oranlarıyla şirkete sermaye girişi yapmaktır. Fakat sonuçta, kötü sondan kurtulamayıp iflas ederler. Zamanında faaliyetlerini durdurmak veya bir profesyonelden zamanında yardım almak bu durumlarda izlenecek en iyi yoldur.

SALVA Hukuk & Danışmanlık, sizlere firmanızın içerisinde bulunduğu mali durumu, uzman ekibi ile saatler içerisinde analiz edip rapor olarak sunmaktadır. Rapor doğrultusunda izlemeniz gereken tüm yollar, acil yapılması gereken eylemler ve mal varlığınızın iflas durumunda korunması için gerekli tüm tedbirlerin alınması için sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

SALVA Hukuk & Danışmanlık, hizmet aldığınız süreç içerisinde, konusunda uzman danışmanını size özel tahsis ederek, izlenmesi gereken tüm yollarda yapılacak yanlış bir hareketi önlemek amacıyla birebir yanınızda bulundurmaktadır. Ayrıca uzman avukat kadromuzla sizleri ve mal varlığınızı koruma adına her türlü önlemi önceden almanızı sağlamaktadır.

İflas bir son değil, bir başlangıçtır!

 SALVA Hukuk & Danışmanlık olarak, bu başlangıçta doğru adımlar atmanıza yardımcı oluyoruz.