Hakkımızda

 

SALVA Hukuk & Danışmanlık, hukukun üstünlüğü prensibiyle, kadrosundaki her biri alanında uzman, deneyimli ve profesyonel avukatlarıyla faaliyette bulunan, bireysel anlamda kişilere ve şirketlere danışmanlık ve dava hizmetleri sunan yenilikçi, hızlı hareket kabiliyetine sahip Türkiye’nin önde gelen hukuk ve danışmanlık şirketlerinden biridir.

Ali Oyanık, Vedat Yelegen ve Zeynep Bayram liderliğindeki uzman, deneyimli ve geniş avukat ekibiyle  çok büyük bir yelpazede bireysel ve kurumsal müvekkil portföyüne sahip sonuç odaklı ve hızlı çalışması ile müvekkillerine seçkin ve yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Yıllar içinde sunduğu kapsamlı, kaliteli ve hızlı hizmetler sayesinde farklı sektörlerden, ağırlıklı olarak tüm Türkiye’ den,  Avrupa Birliği Ülkeleri’nden ve Balkan Ülkeleri’nden şirket ve şahıslardan oluşan geniş bir müvekkil portföyüne sahip olmuştur.

Başarısı, hızlı ve etkin hizmet vermenin yanında, müvekkillerini ve isteklerini doğru anlamaktan gelmektedir.

Çözüm bulmak ve hızlıca sonuca ulaşmak başlıca hedefimizdir.

Salva Hukuk & Danışmanlık tarafından sunulan başlıca hizmetlerimiz konusundaki kapsamlı bilgiye, “Faaliyet Alanlarımız” sayfasından ulaşabilirsiniz.